"Jeżyki" na lodach!
Korzystając z przepięknej pełnej blasku pogody, grupa "Jeżyki" wybrała się na wycieczkę na lody! Śmiechu było co niemiara, a wybór ulubionych smaków- od truskawki po czekoladę- wywołał wielkie emocje. Kolorowe porcje błyskawicznie znikały w małych brzuszkach. Zadowolone buzie i radosne okrzyki były najlepszym dowodem na to, że lodowa przygoda okazała się strzałem w dziesiątkę.
