Wydarzenia
Prezenty dla Przedszkola z okazji 50-lecia!
Prezenty dla Przedszkola z okazji 50-lecia!
Nasze przedszkolaki miały wyjątkową przyjemność wspólnie rozpakować prezenty przekazane dla przedszkola przez Pana Burmistrza i innych zaproszonych Gości z okazji jubileuszu. Dzieci dostały zabawki do piaskownicy, gry oraz książki. Było mnóstwo uśmiechów, ciekawości i dziecięcej radości. Dziękujemy!
Kroniki Przedszkola Pod Świerkami!
Kroniki Przedszkola Pod Świerkami!
50 lat- wspomnień czar! Powspominajmy razem! W roku jubileuszu będziemy pokazywać Wam zdjęcia z dawnych lat. Popatrzcie i przypomnijcie sobie te minione lata. A więc zaczynamy- kroniki przedszkola pod świerkami!
Dzieci z grupy Wiewiórki pożegnały się z przedszkolem. Większość grupy bowiem odchodzi już do szkoły, Będą uczniami. Drogie Wiewiórki- życzymy Wam dobrych stopni, nowych kolegów, interesujących lekcji i ciekawego życia szkolnego. Wszystkiego dobrego!
Nasza Pani Ela odchodzi na emeryturę!
Nasza Pani Ela odchodzi na emeryturę!
Dziś w naszym przedszkolu nauczyciele, pracownicy i dzieci pożegnały oficjalnie Panią Elę Sznicer, która w lipcu tego roku odchodzi na emeryturę. Pani Elu dziękujemy za Twoją wiedzę, dobro i cierpliwość a także spokój, który dawałaś każdemu w przedszkolu. Wszelkiego dobra!
Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa nr 3!
Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa nr 3!
Dziś dzieci z grupy Mróweczki reprezentowały nasze przedszkole podczas Olimpiady Sportowej zorganizowanej przez Przedszkole Nr 5 „Jaś i Małgosia" oraz OSiR w Łowiczu. Mali sportowcy z ogromnym zaangażowaniem brali udział w konkurencjach, pokazując ducha fair play, odwagę i świetną współpracę!
LAWENDOWE STUDIO- koncert w czerwcu 2026!
LAWENDOWE STUDIO- koncert w czerwcu 2026!
Lawendowe studio znowu zachwyciło dzieci. W poniedziałek wybrzmiały dźwięki muzyki z różnych stron świata. dzieci tańczyły krakowiaczka, wspólnie z prowadzącymi ruszyły w jeszcze inne tany i śpiewały. To była świetna zabawa!
Przedszkola miejskie wraz z ZEA w Łowiczu wsparły organizację miejskiego dnia dziecka na łowickiej muszli. Nauczyciele i pracownicy przygotowali pyszności do skosztowania oraz atrakcje w postaci malowania twarzy, warkoczyków i koralików dla dzieci. Dziękujemy, że wspieracie inicjatywy na rzecz dzieci!
Podsumowanie akcji GORĄCZKA ZŁOTA!
Podsumowanie akcji GORĄCZKA ZŁOTA!
Pragniemy z całego serca podziękować całej społeczności przedszkolnej – Dzieciom oraz Rodzicom – za aktywny udział w akcji „Gorączka Złota PCK".Dzięki Państwa zaangażowaniu, otwartym sercom i chęci niesienia pomocy udało się wspólnie wesprzeć szczytny cel. Każda, nawet najmniejsza moneta, miała ogromne znaczenie.
Jeżyki na wystawie „Drzewa”!
Jeżyki na wystawie „Drzewa”!
Przedszkolaki odwiedziły Miejską Bibliotekę im. A. K. Cebrowskiego, aby obejrzeć wyjątkową wystawę ilustracji z książki „Drzewa”. Dla dzieci była to niezwykła okazja, by spojrzeć na przyrodę z zupełnie innej perspektywy. Podczas wizyty „Jeżyki” odkrywały sekrety lasu.
Dzieci z grupy „Mróweczki” odwiedziły Miejską Bibliotekę im. A. K. Cebrowskiego, gdzie miały okazję obejrzeć wystawę ilustracji z książki „Drzewa”. Przedszkolaki z zainteresowaniem poznawały piękne ilustracje i ciekawostki o przyrodzie. Na zakończenie wycieczki czekała na wszystkich miła niespodzianka!
