Uroczyste Zakończenie Roku w grupie „Jeżyki”!
Odświętnie ubrane „Jeżyki” po raz ostatni w tym roku szkolnym stanęły razem, aby wspólnie podsumować miesiące pełne radosnej zabawy, odkrywania świata i budowania pierwszych wielkich przyjaźni. Dzieci z ogromnym przejęciem zaprezentowały przygotowany program, wkładając w każdy wiersz i piosenkę całe swoje małe serduszka. Moment wręczenia pamiątkowych dyplomów był dla wszystkich powodem do ogromnej dumy. Dopełnieniem tych chwil były piękne książkowe upominki, które z pewnością umilą dzieciom nadchodzące, letnie wieczory. To był wyjątkowy dzień, utkany z wzruszeń, dumy i radosnych wspomnień.
