Sówki- DZIEŃ ZIEMI!
Radosne obchody Dnia Ziemi w przedszkolu
W naszym przedszkolu odbyły się obchody Dnia Ziemi.
23 kwietnia 2026 roku dzieci z grupy VI „Sówki" zaprezentowały przygotowane przedstawienie o tematyce ekologicznej. Mali artyści w ciekawy i radosny sposób przypomnieli, jak ważna jest troska o naszą planetę, promując postawy proekologiczne i zachęcając do dbania o środowisko już od najmłodszych lat.
Występ spotkał się z dużym zainteresowaniem i został nagrodzony gromkimi brawami. Tego samego dnia po południu dzieci ponownie wystąpiły przed swoimi rodzicami. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.
Po występie odbyło się wspólne spotkanie integracyjne, które było okazją do rozmów, wymiany wrażeń oraz bliższego poznania się. Takie wydarzenia wzmacniają więzi w społeczności przedszkolnej i pokazują, jak ważna jest współpraca między dziećmi, rodzicami i nauczycielami.
